Про нас

Zelena Zebra (Зелена Зебра) - інтернет-магазин дитячих колясок в Україні.

Якщо Ви думаєте, де купити якісну, легку, маневрену та недорогу коляску в Україні, відповідь очевидна - в магазині ZELENA ZEBRA.

Приходьте в наш магазин ZELENA ZEBRA у Києві, в якому ви можете вживу покатати, доторкнутися до матеріалу і на власні очі подивитися на якість прогулянкових колясок YOYA PLUS 3 и Yoya 175. Магазин ZELENA ZEBRA порадує бюджет Вашої сім'ї, адже наші коляски мають низькі та привабливі ціни!

Якщо Ви збираєтеся їхати за покупкою коляски Йойа Плюс 3 або Йойа 175 з дитиною, і Вам не хотілося б підійматися з нею на високі поверхи, сміливо приходьте до нас - адже магазин ZELENA ZEBRA знаходиться на першому поверсі. Також у нас є диванчик з іграшками, щоб Ваш малюк не нудьгував. Магазин «Зелена Зебра» знаходиться в центрі Києва, тож Ви зможете з легкістю відвідати нас.

В каталозі нашого магазину Ви знайдете дитячі прогулянкові коляски YOYA +3 та Yoya 175 в широкому асортименті кольорових рішень. Також у продажу представлені аксесуари до вказаних моделей колясок. Аналогічних магазинів багато. Але у нашого магазину є безперечні переваги!

Переваги інтернет-магазину «Zelena Zebra»

ЧЕСНІСТЬ ZELENA ZEBRA продає якісні перевірені коляски з аксесуарами, які йдуть в комплекті з цими колясками. Це не акція, не подарунок - це комплектуючі коляски, що надаються виробником.

ЯКІСТЬ Якісний товар, який спеціалісти «Зелена Зебра» перевіряють перед продажем.

ГАРАНТІЯ У разі несправності ми не відправляємо Вас в майстерню чи сервісний центр - спеціалісти Zelena Zebra самостійно відремонтують коляску. Якщо ж несправність не підлягає ремонту, Зелена Зебра замінює коляску на нову.

ОБСЛУГОВУВАННЯ Консультанти-помічники Зеленої Зебри дадуть відповіді на всі Ваші питання щодо товару і допоможуть зробити найкращий вибір.

ДОСТАВКА Ми доставляємо товар у будь-яку точку України.

ЛОКАЦІЯ ZELENA ZEBRA знаходиться в центрі столиці на першому поверсі будівлі.

ГРАФІК РОБОТИ Для Вашої зручності наш магазин працює 6 днів на тиждень з 11 ранку до 8 вечора.